عملکرد شرکت دربهای اتوماتیک ثمین

سریع، راحت و مقرون به صرفه

تخصص وتجربه تکنسین های شرکت درب اتوماتیک ثمینsamin automatic doors)   (می تواند  باعث حصول اطمینان از عملکرد مطلوب وطول عمر محصولات و حفظ، ارتقاء کیفیت و خدمات هر سیستم درب اتوماتیک  مارک های شرکت ثمین و غیر ثمین ، باشد .

وسایل نقلیه خدمات پس ازفروش شرکت ما مجهز به قطعات مکانیکی والکترونیکی ضروری درب اتوماتیک وابزارکامل سرویس می باشدکه می توانید از خدمات حرفه ای ما فقط با یک تماس تلفنی و یا از طریق web در موارد اورژانسی، و مشاوره و...استفاده نمائید.

همکاری با ما برای راحتی شما
ما می دانیم که درب ورودی اتوماتیک شما برای کسب و کار شما مهم هستند برهمین اساس شرکت ثمین برای دسترسی بهتر شما به خدمات سیستم ها به امکانات خود را بهبود بخشیده است تا مشکلات ناشی از تردد مراجعه کنندگان و اتلاف گرمایش و سرمایش را کاهش می دهد.شرکت ثمین نگهداری منظم و مرتب درب اتوماتیک شما را تضمین می کند تا درب ورودی شما را همیشه در استقبال از مراجعه کنندگان بهترین باشد.

خدماتی در کلاس جهانی، همه برند ها تجاری
کارکنان حرفه ای متخصص ثمین آموزش دیده و برای ارائه هر گونه خدمات و یا تعمیر مورد نیاز درب ثمین یا غیردرب ثمین آمادگی کامل دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات شرکت ثمین و برنامه های خدمات ما، با نمایندگیهای ثمین تماس حاصل نمائید ویا از طریق وبسایت شرکت با آنها آشنا شوید.

ثمین با خدمات دوره ای وبدون تعطیلی (724) برای عملکرد بهتر محصول شما
برنامه جامع و دقیق خدمات تجهیزات درب اتوماتیک می تواند کارکردآنها را در سطح مطلوب و افزایش طول عمر سیستم را تضمین و از مشکلات بعدی که در طولانی مدت رخ می دهد جلوگیری نماید.
ثمین بسیار فعال در طرح سرویس و بازدید دوره ای از درب اتوماتیک تحت گارانتی خود بوده است این شرکت می تواند با توجه به اتمام گارانتی سیستم شما و نیازهای خاص و بودجه شما تعمیر و نگهداری برنامه ریزی سالیانه برای سیستم شما انجام دهد. تیم خدمات ما ، با توجه به عواملی مانند عمر کارکرد درب و شرایط موجود تجهیزات درب شما ، سطح استفاده و عوامل طبیعی محیطی برنامه خدمات خاص و بازدید دوره ای را برای شما تدوین و با آنالیز خدمات گزارش تمام سرویس ها و تعمیرات انجام شده را به صورت دوره ای و یا سالانه به شما ارائه می نمایند
آرمان ثمین برای محیط زیست سبز ، تولید، فروش و خدمات راه حل های ورودی درب اتوماتیک که با کمک به مشتریان خود در رسیدن به اهداف خود و به حداقل رساندن تاثیر بر محیط زیست در طول چرخه عمر محصول است.
تعهدات ما شامل فراهم کردن : یک محیط کار ایمن، مطلوب و حرفه ای برای کارکنان ، تقویت روابط با تامین کنندگان و تولید کنندگان که می تواند پاسخگوی نیازهای در حال تغییر مشتریان باشد.